make it
personal

We'll find a shirt that's just for you :)


What's your name?
Loading...

Mąż nie pomaga mi w domu!? | Ula Pedantula #143

Ula Pedantula
Ula Pedantula
Subscribe
126,9 K
155,044 Views
173

Piszecie w komentarzach, że mój mąż nie pomaga mi w domu. To prawda, a mi to wcale nie przeszkadza! Powiem więcej! Wam też tego życzę z całego serca, Wasza Ula Pedantula

Subskrybuj mój kanał: http://bit.ly/1jTBfO9

Facebook: https://www.facebook.com/UlaPedantula

Blog: http://ulapedantula.pl/

Insta: https://www.instagram.com/ulapedantula/

Mąż nie pomaga mi w domu!? | Ula Pedantula #143 - YouTube
Piszecie w komentarzach, że mój mąż nie pomaga mi w domu. To prawda, a mi to wcale nie przeszkadza! Powiem więcej! Wam też tego życzę z całego serca, Wasza U...

Co robić gdy we własnym domu jesteś służącą?
Usługiwanie mężowi, skakanie przy dzieciach, praca zawodowa. Jak wiele mogą znieść Polki? Czyja to wina, że mężczyźni traktują kobiety jak służące?

KAFETERIA - Mąż nie pomaga mi w domu - Forum dla kobiet
Internetowy magazyn dla kobiet. Zdrowie, uroda, kuchnia, seks i związki, diety, forum kobiece. Felietony, ciekawe reportaże i porady ekspertów.

Pedantula - Mąż nie pomaga mi w domu!?
Dziękuję za miłe słowa, ale przykro mi czytać, że jest Pani tak obciążona domowymi zadaniami. Taki czas, dzieci małe, rodzina na dorobku.

Mąż nie pomaga mi w domu!? | Ula Pedantula #143 - Video ...
Piszecie w komentarzach, że mój mąż nie pomaga mi w domu. To prawda, a mi to wcale nie przeszkadza! Powiem więcej! Wam też tego życzę z całego serca, Wasza Ula PedantulaSubskrybuj mój kanał: Facebook: Blog: Insta:

Mężczyzna nie pomaga w domu i przy dziecku? To czas ...
Jeśli mężczyzna, dorosły facet, nie pomaga w domu, to czas najwyższy aby zaczął w końcu na równi uczestniczyć w wykonywaniu obowiązków domowych i wychowaniu dzieci! Nie ma taryfy ulgowej. Zajmowanie się domem to nie sztuka! Kiedy facet nie pomaga w domu należy go uświadomić, gdzie jest jego miejsce!

Jak urządzić przedpokój? | Ula Pedantula #147 - YouTube
Mąż nie pomaga mi w domu!? | Ula Pedantula #143 - Duration: 9:39. Ula Pedantula 141,355 views. 9:39 [Szok] Kim jest mąż Doroty Szelągowskiej?

Mąż nie pomaga mi w domu – porady na tipy.pl
mąż nie pomaga mi w domu - ilość porad 1. Ciekawe porady nie tylko naszych użytkowników